image

2004 yılından bu yana medikal kozmetik alanında hizmet veriyoruz. Saç ekimi, lazer epilasyon, zayıflama, bölgesel incelme ve selülit tedavisi, lipoliz, mezoterapi, Akupunktur, Nöralterapi, migren-ağrı ve alerji tedavisi, kırışıklık tedavisi ( botox – dolgu – endopeel ), sivilce ve leke tedavisi(dermaterapi, PRP, peeling, dermabrazyon), sigara bırakma tedavisi, saç dökülmesi tedavisi, varis ve kılcal damar tedavisi(lazer-skleroterapi), kalıcı makyaj, medikal cilt bakımı ve diğer medikal kozmetik konularıyla ilgili çalışıyoruz. 2009 yılından buyana Manisa ve İzmir başta olmak üzere Ege bölgesine hizmet veriyoruz.

Search
 

Saç PRP

Vip Estetik / Saç PRP
Saç dökülmesini engellemede ve yavaşlatmada kullanılan yöntemlerden biri olan PRP ile saçlı derinin bağ dokusunun güçlendirerek zayıf saç tellerinin güçlendirilmesi amaçlanır.
*Saç PRP si nedir?
Kişinin kendi kanından elde edilen plazmanın saç köklerine uygun tekniklerle enjekte edilmesidir.
*Uygulama prosedürü:
Kişiden yeterli miktarda alınan kan özel programlarla santrifüj edildikten sonra zenginleştirilmiş plazma kısmı ‘Napaj’ veya ‘Point’ tekniği ile saçlı deriye enjekte edilir.
*Saç PRP si kaç seans uygulanır?
Bir ay ara ile 3-4 seans uygulanır. Daha sonra 6 ay ara ile tekrarlanması önerilir.
*İşlem süresi ne kadar?
Hazırlık aşamasından sonra 5-15 dakika arasında uygulama sürmektedir.
*Uygulama sonrası nelere dikkat edilmeli?
Uygulama günü banyo saçlı derinin yıkanması önerilmez. Seans sonrası hastalar normal hayatlarına devam edebilirler.
*Saç PRP si dökülme tedavisi yanı sıra Saç Ekimi operasyonu sonrasında da destek tedavisi olarak tavsiye edilebilmektedir.
Saç PRP si uygulaması yönetmelik gereği hekim tarafından klinik şatlarda yapılmalıdır.
WhatsApp chat