image

2004 yılından bu yana medikal kozmetik alanında hizmet veriyoruz. Saç ekimi, lazer epilasyon, zayıflama, bölgesel incelme ve selülit tedavisi, lipoliz, mezoterapi, Akupunktur, Nöralterapi, migren-ağrı ve alerji tedavisi, kırışıklık tedavisi ( botox – dolgu – endopeel ), sivilce ve leke tedavisi(dermaterapi, PRP, peeling, dermabrazyon), sigara bırakma tedavisi, saç dökülmesi tedavisi, varis ve kılcal damar tedavisi(lazer-skleroterapi), kalıcı makyaj, medikal cilt bakımı ve diğer medikal kozmetik konularıyla ilgili çalışıyoruz. 2009 yılından buyana Manisa ve İzmir başta olmak üzere Ege bölgesine hizmet veriyoruz.

Search
 

Medikal Cilt Bakımı

Vip Estetik / Medikal Cilt Bakımı

Cildin ihtiyacına göre cilt bakım programları ile daha sağlıklı bir cilt yapısı planlanabilir. Ayak sağlığı açısından batık ve nasır problemleri açısından uygun Podoloji programları uygulanabilir.

Cildinizin daha doğal görünümünü hedefleyen bir program kümesidir. Yoğun komedonlu, sivilce problemli ve bakımsız ciltlerde uygulanabileceği gibi problemsiz ciltlerde koruma amaçlı da planlanabilir.
Cildin durumuna göre değişik programlar belirlenmelidir:
*Klasik bakım uygulaması 1-2 ay ara ile uygulanan temizleme, yenileme, multivitamin desteği ve nemlendirmeyi hedefleyen özel cilt terapisidir. Gerektiğinde diğer programlara geçiş yapılabilir. Destek amaçlı Mezoterapi ve Radyofrekans eklenebilir.
*Denge Programıyla ciltteki yağlanmayı dengeleyip, aşırı parlaklığı azaltıp mat bir görünüme kavuşturmak ve canlandırmak için bakım programlanır. Acne problemi yoğunsa Plazma enerji tedavisi ve peeling eklenebilir.
*Nemlendirme bakımı; özellikle kuru, nemsiz, mat ve canlılığını yitirmiş ciltlere sunulan bir çözümdür.  Radrofrekans ve Mezoterapi destek amaçlı önerilebilir.
*Elastikiyetini ve canlılığını yitirmiş ciltlerde canlandırıcı, myolifting ve nemlendirici etkisi yoğun bir bakım olan cilt yenileme bakımı planlanabilir. Gerekirse Mezoterapi, Plazma enerji tedavisi, Örümcek ağı-İp askı ve Radyofrekans programı ile kombine edilebilir.
!!! Medikal cilt bakım uygulaması yönetmelik gereği hekim kontrolünde klinik şartlarda yapılmalıdır.
WhatsApp chat