image

2004 yılından bu yana medikal kozmetik alanında hizmet veriyoruz. Saç ekimi, lazer epilasyon, zayıflama, bölgesel incelme ve selülit tedavisi, lipoliz, mezoterapi, Akupunktur, Nöralterapi, migren-ağrı ve alerji tedavisi, kırışıklık tedavisi ( botox – dolgu – endopeel ), sivilce ve leke tedavisi(dermaterapi, PRP, peeling, dermabrazyon), sigara bırakma tedavisi, saç dökülmesi tedavisi, varis ve kılcal damar tedavisi(lazer-skleroterapi), kalıcı makyaj, medikal cilt bakımı ve diğer medikal kozmetik konularıyla ilgili çalışıyoruz. 2009 yılından buyana Manisa ve İzmir başta olmak üzere Ege bölgesine hizmet veriyoruz.

Search

LPG Vakumterapi

Vip Estetik / LPG Vakumterapi
Vücut kontürlerinin düzeltilmesi ve şekil verilmesinde, lokal yağ problemlerinin hafifletilmesi, gevşek ve sarkık dokunun toparlanmasında elde ettiği etkinlik sayesinde tüm vücut bölgesinde (koltuk altından ayak tabanına kadar) kullanılabilmektedir.
Yapılan uygulama sonucunda;
– Kan ve lenf dolaşım hızı arttırılarak vücuttaki toksinlerin atılması sağlanır.
– Dolaşım hızının artması sonucu vücudun oksijenlenmesi artırılmaya çalışılır.
– Kolajen ve elastin liflerininin stimülasyonunu sağlayarak doku direnci ve elastikiyet artışı elde edilmeye çalışılır.
– Deri ve deri altı dokularının hızlı bir şekilde kendini yenilemesini sağlar. Böylece deri ve deri altında oluşan doku düzensizliklerinin (selülit, lokal yağ vb) azaltılmasını sağlayarak daha sıkı, daha gergin, pürüzsüz ve sağlıklı bir cilt yapısı elde edilmeye çalışılır.
-Uygulama öncesi mutlaka hekim kontrolünden geçilmeli. Hekim kontrolünde klinik şartlarda uygulanması sağlık açısından önem arz etmektedir.
WhatsApp chat