image

2004 yılından bu yana medikal kozmetik alanında hizmet veriyoruz. Saç ekimi, lazer epilasyon, zayıflama, bölgesel incelme ve selülit tedavisi, lipoliz, mezoterapi, Akupunktur, Nöralterapi, migren-ağrı ve alerji tedavisi, kırışıklık tedavisi ( botox – dolgu – endopeel ), sivilce ve leke tedavisi(dermaterapi, PRP, peeling, dermabrazyon), sigara bırakma tedavisi, saç dökülmesi tedavisi, varis ve kılcal damar tedavisi(lazer-skleroterapi), kalıcı makyaj, medikal cilt bakımı ve diğer medikal kozmetik konularıyla ilgili çalışıyoruz. 2009 yılından buyana Manisa ve İzmir başta olmak üzere Ege bölgesine hizmet veriyoruz.

Search
 

Kavitasyon

Vip Estetik / Kavitasyon
Ses dalgaları ile yağları parçalayan ve fazla yağ hücrelerinin azalmasına yardımcı olan bir yöntemdir. Problemli bölgede cilt yüzeyinden uygulama yapılır. Uygulama sonrası uygulanan vakum ve masaj ile atık yağların vücuttan uzaklaştırılması sağlanır. Bu dönemde düşük yağlı beslenme düzeni ve egzersiz uygulanması önerilir.
Nasıl uygulanır?
Uygulama yapılacak bölge önceden belirlenir. 45 dakikalık bir seansla bölgeye cihaz uygulanır. Haftada 1 veya 2 seanslar tekrarlanır.
Kaç seans uygulanır?
Ortalama 8-10 seanslık bir program önerilir. Ancak kişinin gereksinim ve beklentilerine göre bu sayı değişebilir.
Hangi bölgelere uygulanabilir?
Vücudumuzda ihtiyaç dahilinde ki alanlara (kollar, bacaklar, dizler, karın, bel ve basen) uygulanabilir.
Çok kilolu kişiler bu yöntemden yararlanabilir mi?
Bölgesel zayıflamada uygulanabilen bir yöntem olması nedeni ile çok kilolu kimseler öncelikle hekim tarafından planlanan tedavi ve bir beslenme programı ile ideal kiloya ulaştıktan sonra kalan bölgesel yağlanmaların azaltılması amacıyla kullanılabilir.
Sadece bayanlarda mı uygulanmaktadır?
Hayır, erkeklerin de problemli bölgelerine uygulanabilir.
Kavitasyon uygulaması öncesi nelere dikkat edilmeli?
Uygulama planı öncesi mutlaka doktor kontrolü ve gerekli kan tahlili kontrolü önerilmektedir. Kavitasyon tedavisi mutlaka hekim kontrolü yapılmalıdır.
WhatsApp chat